وکیلوکیل ملکی

بهترین وکیل ملکی شمال تهران 💎 لیست 10 وکیل مجرب⚖️【سال1403】

بهترین وکیل ملکی شمال تهران کیست؟ یکی از سوالات پرتکرار برای افرادی است که درگیر مسائل قضایی مربوط به املاک شمال تهران بوده، و به دنبال  تغییر رای نهایی دادگاه به نفع خود می‌باشند. وکیل خوب فردی است که خصوصیات منحصر به فردی نسبت به سایر وکلا داشته، وظایف خود را به خوبی انجام دهد و از پس اداره امور مربوط به وکالت املاک شمال تهران به خوبی برآید. احتمالاً این مطلب همان چیزی است که به دنبال آن بودید. وظایف بهترین وکیل ملکی شمال تهران، حق الوکاله و هزینه بهترین وکیل ملکی در شمال تهران، اهمیت اخذ بهترین وکیل ملکی، از جمله مواردی هستند که قصد داریم در این مطلب به طور کامل به آنها بپردازیم.

بهترین وکیل ملکی شمال تهران کیست؟

بهترین وکیل ملکی شمال تهران دارای خصوصیات منحصر به فردی ی‌باشد که او را از سایر وکلا متمایز می‌کند. یکی از رایج‌ترین آنها میزان تحصیلات قابل توجه در رابطه با پرونده‌های ملکی می‌باشد. بهترین وکیل تهران با داشتن خصوصیات زیر می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما باشد:

 • روابط عمومی بالا، فن بیان خوب و رفتار حرفه‌ای با مراجعان و موکلان
 • تجربه کاری بالا در خصوص پرونده‌های ملکی شمال تهران
 • تحصیلات عالیه در خصوص دعاوی ملکی
 • مشاوره صریح و بیان ساده برای مراجعان و موکلان
 • متعهد، وقت شناس و امانت‌دار
 • تعیین حق الوکاله منصفانه
 • تسلط بر قوانین مربوط به دعاوی ملکی
 • شهرت و خوشنامی در خصوص پرونده‌های ملکی (و تجربه‌های) موفق

وکیل ملکی با مطالعه پرونده‌تان و مشورت با شما به خوبی شما را در خصوص پروندهتان راهنمایی خواهد کرد. به بیان دیگر لازم است میزان تسلط وی بر قوانین به گونه‌ای باشد که با پرسش چند سوال در خصوص دعوای به وجود آمده و مطالعه پرونده قضایی شما تا حدودی بتواند  رای دادگاه را قبل از تشکیل آن پیش بینی کرده و با توجه به آن راهکارهای مختلفی را برای پیروزی شما در دادگاه ارائه دهد.

اگر چه تحصیلات می‌تواند نقش مهمی در تبحر یک وکیل ایفا کند، اما آگاه باشید که تحصیلات بالا به تنهایی نمی‌تواند  دلیل خوبی برای انتخاب یک وکیل باشد؛ و وکلای زیادی هستند که با داشتن تنها مدرک کارشناسی حقوق، از تسلط بالایی در قوانین برخوردار بوده و پرونده‌های  زیادی را با موفقیت به پایان رسانده‌اند. در نتیجه برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در تهران میزان تجربه نسبت به میزان تحصیلات از اهمیت و ارجعیت بیشتری برخوردار می‌باشد.

بهترین وکیل ملکی شمال تهران
بهترین وکیل ملکی شمال تهران

وظایف بهترین وکیل ملکی در شمال تهران

همه ما تا حدودی با وظایف یک وکیل آشنایی داریم؛ اما در این بخش قصد داریم به جزئیات بیشتری در این خصوص بپردازیم. وظایف بهترین وکیل ملکی بیشتر مربوط به امورات لازم برای اثبات ادعای موکل و مراحل اداری سیر پرونده ملکی می‌باشد. موارد زیر وظایف بهترین وکیل ملکی را به طور دقیق‌تری مورد بررسی قرار می‌دهند.

 • ارائه دادخواست‌ها، اعتراضات و لوایح  لازم در موعد‌های مقرر به دادگاه
 • پیگیری امورات مربوط به اسناد و مدارک املاک و قراردادهای اجاره سرقفلی و در کل قراردادهای ملکی
 • حضور به موقع، موثر و فعال در دادگاه‌های تشکیل شده، دفاع از موکل در دادگاه‌ها و تلاش برای اثبات ادعاهای او
 • انجام پیگیری‌های لازم و هرگونه اقدامی که به پیروزی موکل در پرونده قضایی کمک کرده و احتمال آن را افزایش می‌دهد

لازم به ذکر است که دعاوی ملکی مربوط به حوزه خاصی از پرونده‌های قضایی نشده و به بیان دیگر، دعاوی ملکی به طور اختصاصی جزء دعاوی حقوقی یا کیفری محسوب نمی‌شود و با توجه به نوع پرونده می‌توان گفت یک دعوای ملکی حقوقی است یا کیفری. برای مثال اگر دعوا بر سر مطالبه سرقفلی و یا تعدیل اجاره بها باشد، لازم است به وکلای فعال در دعاوی حقوقی مراجعه کرده و اگر دعوا بر سر جعل سند فروش مال غیر تصرف عدوانی و مواردی از این قبیل باشد، لازم است به وکلای فعال در دعاوی کیفری مراجعه نمایید.

حق الوکاله و هزینه بهترین وکیل ملکی در شمال تهران

حق الوکاله در واقع به گستره عظیمی از شرایط مختلف بستگی دارد، و به هیچ عنوان نمی‌توان هزینه مشخصی برای دعاوی مشخص تعیین نمود. حق الوکاله در بیشتر موارد با توافق بین وکیل و موکل، و با توجه به موارد زیادی از جمله مدت زمانی که وکیل لازم است برای حل پرونده موکل خود صرف کند، مشخص می‌شود؛ و زمان تعیین آن نیز قبل از اتعقاد قرارداد وکالت می‌باشد.

اهمیت اخذ بهترین وکیل ملکی در شمال تهران

اهمیت اخذ بهترین وکیل ملکی در شمال تهران

همانطور که میدانید اخذ وکیل ملکی در شمال تهران از اهمیت بالایی برخوردار است؛ و یکی از مهم ترین دلایل اهمیت آن نیز ارزش بالای املاک در شمال تهران می‌باشد. به این معنا که اگر در معاملات مربوط به املاک واقع در شمال تهران حقی از طرفین قرارداد ضایع شود، ضرر هنگفتی برای وی حاصل خواهد شد.

اخذ بهترین وکیل ملکی در شمال تهران، بیشتر در مواقعی صورت میگیرد که افراد دچار اختلاف شده و کار به پرونده‌های قضایی راه پیدا می‌کند. در صورتی که اگر در حین معاملات با وکیل ملکی مشورت شود، اتفاقات مطلوبی رخ خواهد داد. در واقع مسئله دیگری که بیانگر میزان اهمیت اخذ وکیل ملکی در معاملات شمال تهران است، میزان تجربه و تبحر وکیل بوده که در معاملات اعمال شده و از وقوع دعاوی مختلف در آینده،  تا حد زیادی جلوگیری می‌کند.

جمع بندی

در نهایت اخذ بهترین وکیل ملکی شمال تهران در دعاوی قضایی مربوط به املاک بسیار موثر واقع شده  می‌تواند تا حد زیادی به شما برای پیروزی در  دادگاه قضایی کمک کند در این مقاله قصد داشتیم شما را برای انتخاب بهترین وکیل ملکی شمال تهران راهنمایی کرده و نکات مهم در این خصوص را یادآور شویم. برای کسب اطلاعات بیشترو مشاوره می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی سوالات خود را با ما به اشتراک گذاشته و ر کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ آن را از طرف کارشناسان مجرب ما دریافت نمایید لطفاً  نظرات خود را در خصوص این مطلب با ما به اشتراک گذاشته و به بهبود مقالات بعدی کمک کنید با تشکر از اینکه تا پایان ما را همراهی نمودید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا